Asansörlü Taşınma Neden Tercih Edilir?

28.10.2022
1.445
Asansörlü Taşınma Neden Tercih Edilir?

Sizlere bu yazımızda Asansörlü taşınma neden tercih edilir? bunun hakkında bilgi sunacağız, sizlerde detaylı olarak yazımızı okuyarak asansörlü taşınma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yüksek katlı bir eve taşımıyorsanız, asansörlü taşınma tercih edebilirsiniz. Asansörlü taşınma ile alakalı bilginiz mevcut değilse merak etmeyin, asansörlü taşınma neden tercih edilir konusunu beraber işleyeceğiz. Taşınma asansörleri yüksek katlardan taşınmayı çok daha kolay hale getirmektedir. Bu konuda bir yardım eli isterseniz, uzman nakliye operatörleri ile tam hizmetli taşınma asansörü kiralama hizmetinizi tercih edebilirsiniz.

Taşınma sürecinde iseniz ve asansör ile taşınma fikri hakkında yeterli bilgiye sahip değilseniz, bu yazı tam olarak size göre! Asansörlü taşınmalar henüz ülkemizde oldukça yaygın bir noktada değil. Fakat aslında taşınma sürecini oldukça kolay bir hale getiren harika bir teknoloji. Bu teknolojiyi sizde değerlendirmek istiyorsanız, kesinlikle denemeye değer olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle yüksek katlı bir evdeyseniz veya taşınacağınız ev yüksek bir katta ise, asansörlü taşınma size çok uygun olacaktır.

Taşınma Asansörü Nasıl Çalışır?

Taşınırken bir taşınma asansörü kullanmaya karar verdiyseniz,kurumsal bir nakliyat şirketi size bu konuda yardımcı olacaktır. Asansörlü taşınma, sürecinizi daha kolay bir hale getirecektir. Taşınırken bir taşınma asansörü kullanmayı planlıyorsanız, yardım etmek için en az 3 kişinin daha hazır olmasını öneririz. Asansörü monte ederken ve hareketiniz sırasında asansörü güvenli bir şekilde çalıştırmak için onların yardımına ihtiyacınız olacak. Dilerseniz bu konularda da bir operatör tutarak yardım alabilirsiniz. Unutmayın ki, kendinden montajlı bir merdiven asansörü yalnızca bir minibüste veya bir römorkta taşınabilir. Çeki demiri olan bir araba tarafından çekilemez ve bir ticari taşıta sığmaz.Kaldırma asansörleri elektronik olarak çalıştırılır, bu nedenle bir prize ve gerekirse bir uzatma kablosuna sahip olduğunuzdan emin olun.

Bilgi

Son dönemlerde evden eve nakliyat hizmetlerinin konforlu ve güvenli şekilde geçmesinde asansörlü taşıma sistemi büyük rol oynamıştır.

Taşınma asansörü kullanımında iki seçeneğiniz mevcuttur. Bunlardan biri asansörü kendinizin kullanması ve diğeri ise operatör kiralayarak taşınmayı gerçekleştirmektir. İkisinin de farklı perspektifleri mevcuttur ve farklı gereksinimlere uygunlukları mevcuttur. Eğer çok yüksek katta bir dairedeyseniz, bir operatör tutmanız güvenlik nedeni ile zorunlu olacaktır.Öte yandan 5. kata kadar olan daireler için operatörsüz kiralayabileceğiniz taşınma asansörleri de mevcuttur. Size en uygun olanını belirlemek için okumaya devam edin!

Kendinden Montajlı Taşınma Asansörü

Kendinden montajlı taşınma asansörü sayesinde, yüksek katlarda olan dairenizdeki eşyaları kolayca taşıyabilirsiniz. Örneğin, yeni bir kanepe veya çamaşır makinesi satın aldıysanız veya yeni bir gardırop aldıysanız sizin için mükemmel çözüm kesinlikle asansörlü taşınma olacaktır. Kimse yeni eşyalarının çizilmesini ve zarar görmesini istemez. Bu sayede eşyalarınız çizilmeyecek ve zarar görmeyecektir.

Eğer bir operatör kiralamak yerine sadece taşıma asansörü kiralamayı da düşünebilirsiniz. Bu şekilde ilerlemeyi planlıyorsanız, bilmelisiniz ki operatör olmadan kiralanan taşıma asansörleri ile sadece belli bir yüksekliğe kadar taşıma yapılabilmektedir. Eğer eviniz 4. ya da 5. katta ise muhtemelen sizin için bu seçenek uygun olacaktır. Fakat eviniz daha yüksek bir konuma sahip ise operatör tutmanız zorunluluk haline gelecektir.

Operatörlü Kaldırma Asansörü

İşleri basit tutmak istiyorsanız veya 12. kata kadar çıkan bir kaldırma asansörüne ihtiyacınız varsa, kurumsal nakliyat şirketleri, uzman operatörleri içeren kaldırma asansörü kiralama hizmeti sunmaktadır.Bir operatör ile her şey çok daha kolay olacaktır çünkü hiçbir şey yapmanız gerekmeyecek. Taşınma asansörünü getirdikten sonra belirlediğiniz eşyaları asansör ile taşıyan operatör, taşınma sürecinizi kolaylaştıracaktır.

Asansör ile taşınan eşyalarınızda, merdivenler ile taşınırken yaşanan; kırılma, çizilme, bozulma ve zarar görme gibi sorunlar ile karşılaşmayacaksınız. Özellikle ağır veya yeni eşyalarınız için en doğru taşıma asansörlü taşınma olacaktır.

Asansörlü Taşınma Tercih Edilir Mi?

Bu sorunun cevabını içerikte dolu dolu yazdık. Sizler de aradığınız cevap için muhakkak yazıya göz atın.

Ekinciler Nakliyat Firması Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Sunuyor Mu?

Ekinciler 81’ilde kapsamlı hizmet ağına sahip köklü bir taşımacılık firmasıdır. Hizmet kalitesini üst düzeyde tutmak için en iyi taşıma olanaklarına sahiptir. 25 katta kadar çıkan asansör seçenekleri ile Ekinciler nakliyat firmasından asansörlü nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Asansörlü Taşıma Güvenli Mi?

Tamamen firmanın sunduğu hizmette bağlı olmaktadır. Ekinciler Nakliyat firmasının sunduğu hizmette araçlar ve sistemler donanımlı ve güvenlidir, taşınma sürecinde tamamen sorun veya kusur çıkmayacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.