Asansörlü Nakliyat

Firmamız asansörlü nakliyat hizmetleri vermektedir. Sizlerde bu sayede yüksek katlarda sorunsuz taşınabilirsiniz. En önemlisi taşımacılık hizmetlerinde merdiven sorun olabiliyor. Bu yüzden bu hizmetimi alarak hızlı güvenli ve garantili bir taşınma süreci yaşayın.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyimli firmamız ve profesyonel ekibimiz ile profesyonel hizmetler vermekteyiz. Nakliyat sektöründe yol gösterici bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız. Asansörlü nakliye hizmetlerimizi sizlere yüksek katlarda sunuyoruz. Sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunan firmamız nakliyat şirketleri arasında en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Asansörlü taşıma hizmeti hızlı bir taşınma süreci gerçekleştirmenize yardımcı olur. Bu yüzden merdivenden taşıma işleminin süresi kaybolmuş olur bu sayede daha güvenli bir hizmet almış olursunuz. Yüksek katlarda taşıma 20 ve üzeri katlara kadar hizmet sunmaktayız. Bu hizmetimi garantili ve sigortalı bir şekilde gerçekleşmektedir.

Asansörlü nakliyat
Asansörlü nakliyat

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Firmamız asansörlü nakliyat fiyatları bakımından en iyi teklifleri sunar. Bu yüzden sizlerde profesyonel bir asansörlü nakliye hizmetini ekonomik fiyat teklifleri ile alabilirsiniz. Aldığınız hizmetlerde profesyonel ekipler ile garantili hizmet vermekteyiz. Bu sayede sizlerde Ekinciler nakliyat şirketleri tarafından uygun fiyatlara sorunsuz Asansörlü nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Bu yüzden sadece asansör fiyatı ayrı olarak verilir yada taşıma hizmeti dahilinde fiyat verilir. Firmamız sizlere yazılı olarak fiyat teklifi vermeyi uygun görmüyor yalnız sizlere fiyat tablosu yazdık. Sizler bizleri arayarak en iyi teklifleri alabilirsiniz.

Asansörlü Nakliye FiyatlarıTek Taraf Ortalama Ücret
1. Kat ile 5. Kat Arası Asansörlü Taşıma450 ₺
6. Kat ile 10. Kat Arası Asansörlü Taşıma500 ₺
11. Kat ile 15. Kat Arası Asansörlü Taşıma550 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü Taşıma600 ₺
16. Kat ile 20. Kat Arası Asansörlü TaşımaBu Yüzden İletişime Geçin

Asansörlü Nakliye İstanbul

Sektörde birçok Asansörlü nakliye İstanbul firmaları bulunmaktadır bu yüzden seçimlerinizi doğru yapmanız şarttır. Fakat firmamız sizler için sorunsuz ve garantili bir hizmet sunmaktadır. Bu sayede sizler bizlerden İstanbul bölgesinden hizmet alabilirsiniz. İstanbul Asansörlü Taşıma hizmeti sunan en iyi 4 firmadan biridir. Bu yüzden nakliye hizmetlerinde firmamızdan asansör kiralayabilirsiniz. Fakat başka bir firmadan asansör kiralamak isterseniz dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Asansörlü nakliye  İstanbul
Asansörlü nakliye İstanbul