Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama genele bakıldığı zaman çok önemli bir ihtiyaç. Evinizin içerisindeki fazla eşyaları herhangi bir noktaya koymak bir tercih olabilir. Ama bu ne kadar sağlıklı bir seçim olabilir? Ekinciler Nakliye tarafından sunulan ev eşyası depolama hizmeti ile beraber kullanmadığınız, saklamak istediğiniz ya da belirli süre fazlalık olan eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

İstanbul ev eşyası depolama
İstanbul ev eşyası depolama

Özellikle İstanbul ilinde ikamet eden vatandaşlarımızın fazla eşyalarının güvenli bir şekilde depolanabileceğini bildirmekten gurur duyuyoruz. Evet, ev eşyası depolama ihtiyacı hepimizin oluyor ve bu ihtiyaca asla dur diyemiyoruz. Peki, bu durumda ne yapmamız gerekiyor? Kendimiz için en uygun depolama hizmetini belirlememiz gerekiyor. Bizim hizmetimizi anlatmamız gerekirse şu şekilde ifade edelim.

Ekinciler evden eve nakliye olarak Türkiye’nin en değerli hizmetlerinden bir tanesini veriyoruz. Geçtiğimiz dönemlerde Türkiye’de eşya depolama adına bir hizmet yoktu. Bu da insanların bu ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için çok zorlu bir süreç yaratıyordu. İlk kez Amerika’da gelişen eşya depolama hizmeti sonrasında neredeyse tüm dünyaya yayılan bir hizmet haline geldi. Şimdilerde ise Türkiye’de en önemli kişisel hizmetlerden bir tanesi de net olarak eşya depolama oldu. Güvenli bir şekilde eşya depolamak artık herkesin hakkıdır. İnsanların, eşyalarını güvenebileceği bir konumda bulundurması, depoların 7 gün 24 saat güvenlik personelleri ile korunuyor olması dünyada eşi benzeri görülmemiş bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor.

ev depolama
ev depolama

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama olarak müşterilerimizin tamamının memnuniyetine önem veriyoruz. Özellikle gelmiş bulunduğumuz son dönemde eşya depolamanın görmüş olduğu değer çok daha yükseldi. İnsanların fazla eşyalarından kurtulmak yerine depolamayı tercih etmelerindeki en büyük sebep, kıymet verilen eşyaların daha fazla bulunuyor olması. Bu da İstanbul ilinde ikamet eden müşterilerimizin Ekinciler Nakliye gibi önemli bir firmadan depolama hizmeti alabilmelerine olanak sağlıyor.z. Hem güvenli hem de temiz depolarda eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

İstanbul eşya depolama hizmetlerimiz arasında en başta güvenlik ve temizlik bulunuyor. Depolarımızın tamamı size ait eşyalar yerleştirilmeden ya da daha öncesinde detaylı temizliği yapılıyor. Tüm temizlik işlemi bittikten sonra eşyalarınız kaplanıyor ve yerleştiriliyor. Tüm bu işlemler gözetiminiz altında da yapılabilir. Eşya depolama hizmetimiz içerisinde ücretsiz nakliye ve yerleştirme de bulunuyor. Bahsettiğimiz tüm bu işlemler ücretsiz bir şekilde yapılıyor. Ayrıca kendiniz de yerleştirebilirsiniz.

İstanbul Depolama
İstanbul Depolama

Ev Eşyası Depolama Nedir?

İstanbul Ev eşyası depolama, adından da anlaşılacağı üzere tüm ev eşyalarınızın bir depoda toplanabileceğidir. Ancak aklınıza gelen ilk depo hayali gibi değil. Aşağıda görmüş olduğunuz fotoğraflardaki gibi tertemiz, nizami ve herkesin kendisine ait bir deposu olduğu gibi.

Ev eşyası depolama yapabilmek için Ekinciler Nakliye ile iletişime geçmeniz ve herhangi bir depoyu kendi adınıza kiralamanız gerekiyor. Hizmetlerimiz, garantili ve taahhütlüdür. En az taahhüt süresi 30 gündür ve tüm kayıtlar adınıza yapılacaktır. Hizmetlerimizin içerisinde güvenlik personelleri güvenlik kameraları gibi seçenekler mevcut. Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu çok iyi biliyoruz . Bu sebepten ötürü eşyalarınızı koruyabilmek adına elimizdeki tüm imkânları kullanıyoruz. Bu surette tüm güvenlik önlemleri almış oluyoruz.

Ev eşyası depolama fırsatlarından yararlanabilmek için herhangi bir özel koşul bulunmuyor. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacak. Müşteri destek ekibimiz, size çok hızlı bir şekilde yanıt verecek. Aklınızdaki tüm sorulara doğru bir şekilde yanıt verecek ve hizmet alabilmeniz için tüm ekstra olanakları anlatacak. Bu sayede siz de ev eşyası depolama hakkındaki tüm sorularınızın yanıtlarını almış olacaksınız.

güvenli depo
güvenli depo

Ev Eşyası Depolama Güvenli mi?

Ev eşyası depolama hizmetimiz %100 güvenlidir. Özellikle son dönemde İstanbul’da artan hırsızlık vakalarından dolayı elimizden gelen tüm güvenlik önlemlerini almaya çalışıyoruz. Depolarımızda 5 vardiyalı güvenlik personelleri bulunuyor. Binamızın dört bir yanında geceli gündüzlü güvenlik nöbeti tutuluyor. Ayrıca güvenlik köpeklerimiz ile güvenlik seviyemizi bir seviye daha artırıyoruz. Bu sadece sizin eşyalarınızın güvenliği için değil  aynı zamanda bizim kendimize ait olan prestijimizi koruyabilmemiz için sağlanıyor. Ayrıca tesislerimizde güvenlik kameraları ile tüm bina içi ve dışı geceli gündüzlü kayıt altına alınıyor. Bu sayede güvenlik personellerimiz ve güvenlik köpeklerimizin gözünden bir şey kaçacak olursa güvenlik kameralarımızın gözünden asla kaçmayacak.

Gördüğünüz gibi ev eşyası depolama hizmetimiz ne kadar güvenli. Ancak bu kadar ile sınırlı değil. Yangın için de bir önlemimiz bulunuyor. Tesislerimiz öncelikle itfaiye merkezlerine çok yakın ayrıca bina içinde yangın söndürme tüpleri, yangın söndürme topları ve tavan üstü yangın söndürme sistemlerimiz bulunuyor. Su basması gibi durumlarla karşılaşmamak adına her deponun altına büyük giderler yerleştirdik. Lagar sistemi gibi bir sistem çalıştırıyor, ani su baskınlarına karşı biriken tüm suları pompalarla çekiyoruz. Bu da olası bir su baskını, sel gibi herhangi bir durumu eşyalarınıza zarar vermeden yok etmemize olanak sağlıyor. Sistemin gecikme süreci adına ise eşyalarınızı 30 santimetre kadar yukarı yerleştiriyoruz.

eşya depolama
eşya depolama

İstanbul Ev Depolama

İstanbul ev depolama olarak verdiğimiz hizmetlerin ne kadar gerçekçi ve başarılı olduğunu gördünüz. Ancak daha detayına inmedik. Fiyatlar, anlaşmalar ve kilitleme gibi sistemlerden bahsetmedik. Öncelikle tesisimizde eşya depolama fiyatları, çok uygun durumda. İnsanların daha kolay ve ekonomik bir şekilde eşya depolayabilmeleri adına elimizdeki tüm imkânları kullanıyoruz ve 2021 yılına özel olarak tüm fiyatlarımızda %40’a varan indirimler sağlıyoruz. Bu da yine tamamı ile müşterilerimizin memnun olması amacı ile. Ev depolama ihtiyaçlarınız için on binlerce insanın kullandığı ve güvenerek ev eşyalarını yerleştirdiği Ekinciler Nakliye depolarını hemen kullanabilirsiniz.

İstanbul ili için özel hazırlamış olduğumuz tesis hem sizin güvenliğiniz hem de güvenerek eşyalarınızı teslim edebileceğiniz bir ortam sunuyor. Bu sayede insanlar akıllarında herhangi bir soru kalmadan eşyalarını güvenle saklayabilecekleri bir deponun olduğunu çok iyi biliyorlar. İstanbul, eşya depolama bazında bakıldığı zaman Türkiye’nin en yoğun eşya depolama hizmetinin tercih edildiği illerin başında geliyor olsa da belirli zaman ve program içerisinde Türkiye’nin dört bir yanında ev eşyası depolama hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Sadece İstanbul değil tüm Türkiye’de Ekinciler Nakliye olarak güvenli ve ferah bir depolama ortamı sunmayı amaçlıyoruz. Bunu da yine sizin gibi müşterilerimizin sayesinde yapabileceğiz.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları KDV dahil fiyatlardır. Tüm ödemeler kredi kartına 1-9 taksit imkânları ve vade farksız olarak sunulabiliyor. Fiyatlar bakımından bilgi alabilmek adına lütfen aşağıda görmüş olduğunuz iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin en prestijli ve en güvenilir eşya depolama hizmetinden uygun fiyatlardan yararlanmaya başlayın. Eğer başlangıç olarak güven konusunda bir düşünceniz var ise tesisimizi daha öncesinde ziyaret edebilir. Aklınızdaki tüm soruların yanıtlarını kahvemizi yudumlarken alabilirsiniz.


Hadi durmayın, hemen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçin. Size Türkiye’nin en kaliteli ev eşyası depolama şirketinden en kaliteli hizmeti sunalım.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar ?

Depolama hizmetlerinde ücretler değişiklik göstermektedir. Bu yüzden 3+1 , 2+1 gibi eşyalarda fiyatlar oynamaktadır. Şirketimiz sizlere olabilecek en ekonomik fiyatları sunmaktadır. Ayrıca fiyatlarımızda sigorta bedeli dahildir. Fiyatlar ortalama olarak 350 TL civarındadır .

Depoların Güvenliği Nasıl Sağlanıyor ?

Ekinciler Depolama hizmetleri olarak güvenli ve garantili hizmetler sunuyoruz. Depolarımızın güvenliği 7/24 olarak PRONET kamera sistemleri ile sağlanmaktadır.