0533 238 29 36

   Ev Eşyası Depolama

   Anasayfa » Ev Eşyası Depolama

   Ev eşyası depolama, taşınma süreci boyunca eşyalarını güvenli bir yerde saklamak isteyenlerin başvurduğu en iyi yöntemdir.

   Evlilik hazırlığı; ofis, şehir veya ülke değiştirme, ev değişikliği gibi nedenlerle eşyalarınız ortada kalmış veya bazıları fazla geliyor olabilir. Bu durumda eşya depolama uygulamasıyla çözüme kavuşabilirsiniz. Yer sıkıntısı çekiyorsanız eşyalarınızı bir müddet kiralık depoya bırakarak işlerinizi daha rahat halledebilirsiniz.

   ev eşyası depolama
   ev eşyası depolama
   taşıma paketleme
   paketleme de en iyi

   Çeyiz depolama hizmeti sayesinde çeyizinizin eskimesini ve yıpranmasını önleyebilir, düğün öncesi ev kiralamak yerine daha ekonomik bir çözümle gereksiz masraftan kurtulmuş olursunuz.

   Ziynet eşyalarınızın çalınmasından endişe ediyorsanız eşya depolama hizmetiyle özel kasalarda koruma altına alınmasını sağlayabilirsiniz.

   Eşyalarınızı yeni aldıysanız veya eski olmalarına rağmen onları satmak istemiyorsanız, düzeninizi kurana kadar onları nakliyat firmasına emanet edebilirsiniz.

   Bazen sezonluk işler, yaz tatili ve buna benzer sebepler de eşya depolama hizmetinden yararlanmayı gerekli kılar. Yahut şirketler; geçici şube kapanışı, çalışma sistemi veya personel görev değişikliği vb. süreçlerde ofis eşya depolama alanına gereksinim duyar. Bu durumlarda da kişilerin imdadına yine nakliye firmaları yetişir.

   Ekinciler Nakliye olarak biz, ev eşyası depolama konusundaki tüm talepleri profesyonel işçiliğimizle karşılıyoruz. Her müşterimizin eşyalarına kendi eşyalarımız gibi değer veriyor ve titizlikle korumaya özen gösteriyoruz.

   Eşyaların karışmaması için büyük bir hassasiyetle hareket ediyor; temiz, düzenli, tertipli bir ortamda hizmet sunuyoruz.

   ev eşyası depolama şirketi
   ev eşyası depolama şirketi

   Ev Eşyası Depolama Şirketi

   İstanbul ev eşyası depolama şirketi arasında üstünlüğünü kanıtlayan Ekinciler Evden Eve Nakliyat . Bu alandaki bütün beklentilere kusursuz bir biçimde yanıt verir. Uygun fiyata yüksek kalite prensibiyle faaliyet gösteren firmamız . Bireysel ve kurumsal eşya depolama ihtiyaçları için doğru adrestir.

   İstanbul eşya depolama firması bakımından zengin bir şehirdir. Fazla göç alması ve ticaret merkezlerinin yoğunluğu, bu sektörün mega kentte hızla gelişmesine yol açmıştır.

   Hâliyle bu kadar alternatif içerisinden birine karar vermeniz zordur. Ev ya da iş yeri eşyalarımız en değerli maddi varlıklarımızın başında gelir., Dolayısıyla onları bıraktığımızda gözümüzün arkada kalmayacağı bir yere teslim etmemiz gerekir.

   İstanbul eşya depolama firması arayışına cevap veren Ekinciler Nakliye, kiralık depo bulmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Firmamız modern teknolojisi ve uzman kadrosuyla sektördeki yoğun talebi karşılayacak kapasitedir.

   İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

   İstanbul eşya depolama fiyatları; depolama süresi, eşyaların sayısı ve hacmi gibi faktörlere göre değişir. Her il ve ilçede depolama ücretleri farklı olduğundan standart bir fiyat bildirmek mümkün değildir.

   Bununla birlikte firmamız her zaman uygun fiyat ile hizmet vermeyi prensip edinmiştir. En iyi fiyat teklifini almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

   İstanbul eşya depolama
   İstanbul eşya depolama

   İstanbul Eşya Depolama Hizmetleri

   Firmamız ev eşyası depolamanın yanı sıra, kurumsal eşya depolama hizmetleri de verir. Özel bir arşiv deposuna sahip olan firmamızda şirketinize ait belgeler ve değerli eşyalar %100 güvenli bir ortamda korunur.

   Arşiv depolarımızda uygun yalıtım, ortam ısısı ve nem oranı gibi koşullar sağlandığı için eşyalarınızın zarara uğrama olasılığı yoktur. Ofis malzemeleriniz, dosyalarınız, kıymetli evraklarınız ve diğer eşyalarınız kurumsal depolarımızda tamamen güvendedir.

   Bürolara, bankalara, fabrikalara, inşaat firmalarına kurumsal depolama hizmeti sunan Ekinciler Nakliye, diğer birçok sektörde de tercih sebebidir.

   Kurumsal Eşya Depolama Şirketi

   Güvenilir eşya depolama şirketi arayanların ilgi odağı olan Ekinciler Nakliye, eşyaları sözleşmeli teslim alır ve özenle paketler. Daha sonra eşyalarınız, deponun sadece size ayrılmış bölümüne dikkatle yerleştirilir ve siz onları alana kadar güvenli bir şekilde saklanır.

   sigortalı ev depolama
   sigortalı ev depolama

   Depomuz rutubet içermez ve büyüklüğü yeterli seviyededir. Eşyalarınız asla paketlenmeden, rastgele alanlarda istiflenerek saklanmaz. Kimsenin eşyasıyla karışma gibi bir ihtimâl söz konusu değildir.

   Firmamız eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için gerekli önlemleri almıştır. Depolarımız sigortalı olup, belli aralıklarla temizlik ve hijyen kontrolleri yapılır.

   Böceklere ve diğer haşerelere karşı periyodik ilaçlama gerçekleştirilir. Sel, deprem ve yangın gibi doğal âfetleri de hesaba katan firmamız, bu tarz risklere yönelik tedbirlerini de önceden almıştır.

   Öte yandan eşyalarınız kırılma, çizilme, ezilme ve benzeri sorunlara karşı da güvence altındadır. Depolarımız kameralarla izlenmekte olup, gönül rahatlığıyla hizmet alabilmeniz için her şey düşünülmüştür.

   Özetle; eşyalarınız kendi evinizde veya ofisinizde nasıl güvendeyse, firmamızın deposunda da herhangi bir fark olmayacaktır.

   Eşyalarınızın türü ve miktarı fark etmeksizin depolama çözümlerimiz den yararlanabilir, ekonomik fiyata üst düzey kalitede hizmet almanın keyfini yaşayabilirsiniz.

   Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar ?

   İstanbul eşya depolama fiyatları; depolama süresi, eşyaların sayısı ve hacmi gibi faktörlere göre değişir. Her il ve ilçede depolama ücretleri farklı olduğundan standart bir fiyat bildirmek mümkün değildir. Bu yüzden iletişime geçip en iyi teklifi alınız.

   Eşya Depolama Hizmetlerinde Taşınmayı Yapıyor Musunuz ?

   Deneyimli nakliyat ekibimiz ile depolama hizmeti alacak müşterilerimiz için %45 İndirimli fiyatlar ile nakliye hizmeti veriyoruz. Taşınma ve depolama sürecini tamamen biz yönetiyoruz.