Şehirler Arası Nakliyat

  Anasayfa » Şehirler Arası Nakliyat

  Ekinciler Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmetlerimizle tüm Türkiye’nin hizmetindeyiz. İş değiştirme, tayin edilme, eş durumları ya da farklı sebeplerle şehir değiştiren insanların, şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinde destekçileri oluyoruz. Sunduğumuz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz ve uzman nakliyat kadromuz ile, eşyalarınızı sağlam ve eksiksiz bir şekilde yeni şehrinize taşıyoruz. 

  şehirler arası nakliyat
  şehirler arası nakliyat

  Zorunlu ya da keyfi şehir değiştirmelerde, bulunduğunuz şehirde adresinize gelip size ait tüm eşyaları özenle paketliyoruz. Taşınılacak şehirdeki yeni adresinize bütün eşyalarınızı sağlam ve eksiksiz bir şekilde taşımak bizim görevimiz. Ekinciler Nakliyat olarak şehirler arası nakliyatlarda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, güvenilir ve güler yüzlü bir hizmet sunmayı kendimize görev edindik. 


  Her geçen gün şehirlerarası evden eve nakliyat araç filomuzu ve uzman nakliyat ekibimizi genişleterek müşterilerimize daha iyi hizmet verme yolunda ilerliyoruz. Ekinciler Nakliyat olarak şehirler arası ev taşıma işlemlerinin oldukça zor ve yıpratıcı olduğunun bilincindeyiz. Türkiye sınırları içerisinde yer alan şehirler için, şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinin zorluklarını sizler için biz göğüslüyoruz. Profesyonel nakliyat ekiplerimizle gereken tüm donanımlara sahip olarak yıllardır müşterilerimizin, kilometrelerce uzaklıktaki yeni evlerine taşınırken yanında olmaktayız.

  Hemen evden eve nakliyat hizmeti.

  şehirlerarası evden eve nakliyat
  şehirlerarası evden eve nakliyat

  Şehirler Arası Nakliyat Şirketi

  Ekinciler Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat şirketleri arasında öncü bir marka haline gelmek için çok çalıştık. Şehirler arası ev taşıma kararı alan bütün müşterilerimizin eşyalarını sağlam ve eksiksiz olarak yeni evlerine taşıdık. Güvenilir personellerimiz ile güler yüzlü hizmet anlayışımız sonucunda müşterilerimizi hep memnun ettik. 

  Bardak, tabak ve kitap gibi küçük eşyalardan; buzdolabı, masa ve yatak gibi büyük eşyalara kadar her türlü eşyanın özenle paketlenmesi noktasında eğitimli profesyonel nakliyat ekibimizle yanınızdayız. Şehirler arası nakliyat firması denilince akla ilk gelen isim olan Ekinciler Nakliyat olarak, sıkıntılı ve zorlu evden eve taşınma süreçlerini stressiz ve kolay hale getirmekteyiz. Hizmet kalitemizden asla ödün vermeden yıllardır şehirler arası nakliyat hizmetlerimizle, binlerce insanın yeni yuvalarına taşınmalarında yanlarında olduk. 

  şehirlerarası taşımacılık
  şehirlerarası taşımacılık
  şehirlerarasi ev taşıma firması
  şehirlerarasi ev taşıma firması

  Şehirler Arası Ev Taşıma

  İnsanları; iş, aile ya da özel hayatla ilgili durumlar sonucunda şehir değiştirme kararları alırlar. Bu karar alındıktan sonra ise sıra ev taşımaya gelir. Şehirler arası ev taşıma işleri, çok kolay bir şekilde zorlu ve stresli bir hale gelebilmektedir. Bir ev dolusu eşyanın paketlenmesi yeterince yorucu iken, bu eşyaların kilometrelerce uzaktaki yeni bir şehre taşınmaları işleri daha da zorlaştırır. 

  Yapılan uzun nakliyat işlemleri sonrasında yeni adrese taşınan eşyaların paketlerinin açılması ve monte işlemlerinin yapılması ise insanların streslenmesine neden olmaktadır. Ekinciler Nakliyat olarak, evinizde bulunan eşyaların demonte ve paketleme işlemlerini biz üstleniyoruz. Eşyalarınız türlerine ve yapılarına uygun olarak paketlendikten sonra, yeni şehrinizdeki adresinize siz hiç yorulmadan, işinde uzman nakliye ekiplerimiz tarafından taşınıyorlar. Dilerseniz yeni adresinize varıldığı anda vakit kaybetmeden eşyaların demonte ve yerleştirmelerini de yine güler yüzlü uzman ekibimizle biz hallediyoruz.

  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

  Şehirler arası nakliyat hizmetlerinin kapsadığı bazı temel maddeler vardır. Ekinciler Nakliyat olarak şehirler arası nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimizin evden eve taşınmalarına yardımcı oluyoruz. Eski adresteki eşyaların ambalajmasından, yeni adresteki eve eşyaların yerleştirmelerine kadar olan her adımda, uzman ekibimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz. 

  İller arası nakliyat
  İller arası nakliyat

  Ekinciler Nakliyat şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz aşağıda sıralanan maddeleri kapsamaktadır:

  • Eşyaların Paketlenmesi: Eşyalarınızın yapısına ve türüne göre uzman nakliye ekibimizin sahip olduğu uygun ambalajlarla, uygun paketleme işlemleri gerçekleştirilir. Eşyaların sağlam bir şekilde yeni adrese taşınıp yerleştirilmesi için gereken bütün önlemler, paketleme adımında alınır. 
  • Eşyaların Araca Yüklenmesi: Nakliyat işlemleri için özel olarak modifiye edilen araç filomuz ile, bütün eşyaların sağ salim yeni şehre taşınması bizim görevimizdir. Eşyaların araca yüklenmesi aşamasında gereken her türlü asansör gereçleri, merdivenler, taşıma araçları ve dış cephe cihazları, uzman nakliye ekibimizle adresinize gelecektir. 
  • Eşyaların Araçtan İndirilmesi: Eşyaların farklı şehre nakliyeleri tamamlandıktan sonra, yeni adrese yerleştirilmek üzere araçtan indirilmeleri gerekir. Gerekli özeni ve hassasiyeti göstererek, tüm eşyaların araçtan indirilmesi de yine profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilir. 
  • Eşyaların Yeni Eve Yerleştirilmesi: Eşyaların ambalajlarının ve paketlerinin açılması ve gerekli görülen yerlerde monte işlemlerinin gerçekleşmesi, şehirler arası nakliyat hizmetimizin kapsadığı son maddedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, eşyaların yeni eve yerleştirilmesi de yine uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. 

  Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Şehirler arası nakliyat işlemleri zorlu işlemler oldukları için, profesyonel ve kurumsal bir nakliyat firması ile çalışılması çok daha doğru olacaktır. Profesyonel Şehirler arası evden eve taşımacılık yapılırken, güvenilir bir nakliyat firması ile çalışıldığına dikkat edilmelidir. 

  Şehirler arası nakliye firması ile yapılan ön görüşmeler sonrasında, firmanın eve gelip eşyaların ve binanın yapısını incelemesine izin verilmelidir. Böylece çok daha doğru bir fiyatlandırma yapılması mümkün olur. Aynı zamanda nakliyatın yapılacağı mesafe ve adres bilgilerinin de, firmaya eksiksiz olarak bildirilmesi gerekir. 

  Taşımacılık işlemleri başlamadan önce resmi bir sözleşme imzalanması, her iki tarafın da güvence altında olmasına yarar. Aynı zamanda sigortalı nakliyat yapılacak ise, sigorta poliçesinin de firmadan istenmesi gerekmektedir. 

  Şehirler arası evden eve taşımacılık işlemlerinin teslimat tarihlerine ve saatlerine dair kesin ve net bilgiler, nakliyat firması tarafından verilmelidir. Plansız bir taşımacılık süreci yaşamamak için, firma ile sürekli olarak iletişimde kalmanın da büyük faydası olacaktır.

  ✅ Şehirler Arası Nakliyat81 İlde Hizmet
  ✅ Yetki BelgesiDevlet Onaylı
  ✅ Ekinciler Nakliyat0533 238 29 36
  ✅ Fiyat PolitikasıBütçe Dostu
  ✅ Sözleşmeli & SigortalıKurumsal Hizmet

  Şehirler arası Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

  Şehirler arası nakliyat hizmetlerine; eşyaların paketlenmesi, eşyaların taşıma aracına yüklenmesi ve yeni adrese iletilmesi, eşyaların araçtan indirilmesi ve yeni adrese yerleştirilmeleri gibi maddeler girmektedir. Ekinciler Nakliyat olarak bu adımların tamamında müşterilerimizin taşınma süreçlerini kolay ve stressiz hale getirmek için çabalıyoruz. Üstün hizmet kalitemiz ve güler yüzlü ekibimiz ile şehirler arası taşımacılık süreçlerini, sıkıntısız bir tecrübeye dönüştürmek için gece gündüz çalışıyoruz. 

  Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri Hesaplama

  Şehirler arası evden eve nakliye ücretleri; nakliyat mesafesine, eşya sayılarına ve boyutlarına, binaların sahip olduğu asansör sayılarına ve benzeri başka unsurlara göre değişiklik gösterir. Nakliyat için anlaşılan profesyonel firma, gerekli bilgileri aldıktan sonra taşıma ücretlerine dair müşterileri bilgilendirmek ile görevlidir. 

  Ekinciler Nakliyat olarak şehirler arası taşıma ücretlerimizde hesaplamalarımızı şeffaf ve müşteri odaklı bir şekilde yapmaktayız. Şehirler arası taşınma ücretleriniz ile ilgili bilgi almak istiyorsanız, bize ulaşın. Ekinciler Nakliyat olarak uzman ekibimiz ile yaptığımız ekspertiz hizmeti sonucunda müşterilerimize özel bir fiyatlandırma protokolü uygulamaktayız. Bize ulaşarak yeni yuvanıza taşınma ile ilgili uygun tekliflerden haberdar olabilirsiniz. 

  İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak olan eşyalara ve taşınılacak mesafeye göre değişiklikler göstermektedir. Profesyonel nakliyat ekibimizin yapacağı ekspertiz hizmeti sonrasında, müşterilerimize kişisel fiyatlandırma teklifleri sunmaktayız. Ekinciler Nakliyat olarak, İstanbul şehirler arası evden eve taşıma işlemlerinde müşterilerimizi memnun edecek fiyatlandırmalar ve hizmetlerimiz ile yıllardır sektörün aranan ismiyiz. İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat ile ilgili teklif almak için, bizlerle iletişime geçmenizi bekliyoruz. 

  Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri?

  Net olarak şehirlerarası nakliyat fiyatı vermek doğru olmaz. En iyi fiyat teklifi için bizler ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Müşteri danışmanlarımız sizlere en iyi desteği verecektir bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

  Şehirler Arası Nakliye Hizmeti Süresi?

  Ortalama olarak 2-4 gün taşıma süresi var. Taşınacak evin ve eşyanın gideceği adrese göre süre değişmektedir.

  Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. Furkan dedi ki:

   İstanbul’dan Ankara’ya ev taşıma hizmeti için iletişime geçmiştim çok ilgili olamaları ilgimi çekti ve çalışmak istedim hizmet sorunsuz ve kusursuz bir şekilde ilerledi başta Erdal Bey’e ve tüm Ekinciler ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

  2. ferhat dedi ki:

   Çok kaliteli ev taşımacılığı hizmetleri var. Özellikle İstanbul’dan Mersine eşyalarımızı güvenli şekilde taşınmasına yardımcı oldular. Erdal Bey ve ekibi çok kaliteli hizmet veriyor. Ekinciler nakliye fiyat olarak gayet uygun..

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.