Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat, şehir içi nakliyata göre daha zahmetli bir süreçtir. Zira bir semtten başka semte veya bir ilçeden farklı ilçeye taşınmak ile, şehir değiştirmenin zorluğu bir değildir.

Bunun yanı sıra şehirler arası nakliyatta yakıt ve işçilik masrafları daha fazla olacağı için nakliyat ücretleri de artış gösterir. Ancak Ekinciler Nakliyat olarak biz, bu faktörlerden hiçbirinin müşterilerimiz için dezavantaj oluşturmasına izin vermiyoruz.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat


Uygun fiyat ve üst düzey kalite politikamızı şehirler arası nakliyat hizmetlerimizde de uyguluyoruz. Böylelikle her zaman güvenilir, profesyonel, nitelikli ve zamanında hizmet almanın keyfini yaşatıyoruz

iller arası nakliyat
iller arası nakliyat
şehir dışına taşınmak
şehir dışına taşınmak

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası evden eve nakliyat özellikle sık sık tayini çıkanlar tarafından tercih edilen bir hizmettir. Başka şehirde okumaya gidecek öğrenciler de bu hizmetten yararlanmaya sıklıkla ihtiyaç duyar. Yurtta kalmak yerine ayrı bir eve çıkmayı tercih edenler, şehirler arası nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetlerine oldukça rağbet gösterir.

şehirlerarası evden eve nakliyat
şehirlerarası evden eve nakliyat
nakliyat firmaları lideri
nakliyat firmaları lideri
taşıma paketleme
taşıma paketleme

Eşyalar adresinizden alınıp yeni şehirdeki evinize taşınacağı için, uzun bir yolculuk sürecinden geçmeleri gerekecektir. Bu aşamada eşyalar için yeterli büyüklükte, son model güvenli kamyonların veya kamyonetlerin kullanılması oldukça önemlidir.

Geniş ve modern araç filosuyla şehirler arası evden eve nakliyathizmeti veren Ekinciler Nakliyat, bu alandaki tüm beklentileri etkin çözümleriyle karşılar.

Bir şehirden farklı bir şehre taşınmak, orada kolayca düzen kurmak; Ekinciler Nakliyat müşterileri için çok kolay ve keyiflidir.

EKİNCİLER ® Taşımacılık ailesi olarak şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini sizlere tüm imkanlarımız ile en iyi şekilde sunuyoruz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul şehirler arası nakliyat sektörünün en hareketli olduğu yerlerden biridir. Zira Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul; eğitim, gezi, ticaret, iş ve benzeri her alanda sayısız imkân barındırır. Bundan dolayı nüfus oranı her geçen gün artmaya devam eden İstanbul, ülkemizin en büyük metropolü ve en önemli cazibe merkezidir.

İstanbul şehirler arası nakliyat
İstanbul şehirler arası nakliyat
paketleme de en iyi
paketleme de en iyi

Tam tersi İstanbul’dan kaçıp başka şehirde hayat kurmak isteyenler de çoktur. Bu mega kentin gürültüsünden, keşmekeşinden, pahalılığından bunalanların çoğu daha stressiz, ekonomik ve huzurlu bir hayat için başka şehirlere yönelmiş durumdadır.

İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti; farklı bir ilden İstanbul’a veya İstanbul’dan başka bir bölgeye taşınmak isteyenlere hitap eder.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şehirler arası evden eve nakliyat firmaları, taşınma sürecini konforlu bir hâle getirmek için çalışır. Bu firmaların ilk sırasında bulunan Ekinciler Nakliyat, taşınmayı sizin için bir eziyet olmaktan çıkarıp, hem zamandan ve paradan tasarruf ettirir hem de bu süre zarfında yaşayacağınız stresi engeller.

Çünkü firmamız alanında eğitimli, deneyimli bir kadro ve yenilikçi teknolojiler ile faaliyet gösterir. Her nakliye ihtiyacına uygun araç modelleri bulunan firmamız, tüm taleplere yanıt verebilecek kapasiteye sahiptir.

Şehirler arası nakliyat aşamaları ise anahatlarıyla şöyledir:

 • Önce sizinle detaylı görüşme gerçekleştiririz. Evinizin büyüklüğünü, kaç eşyanız olduğunu, bunların ağırlıklarını ve çeşitlerini öğreniriz.
 • Bu doğrultuda kullanacağımız en uygun nakliye araç modelini seçeriz.
 • Eşyalarınızın Ekinciler Nakliyat tarafından paketlenmesini, kolilere dizilmesini, yine mobilya monte ve demonte işlemlerini bizim yapmamızı isteyebilirsiniz. Bunlar ek ücret ile sunduğumuz ilâve hizmetlerdir.
 • Paketleme işlemleri sırasında en kaliteli, dayanıklı, birinci sınıf malzemelerden yararlanırız. Böylelikle eşyalarınızı kırılma, çizilme, çarpma ve benzeri risklere karşı koruruz. Ayrıca gerekiyorsa iki kat ambalaj veya daha fazla köpük malzemesi kullanırız. Hasara uğrama riski yüksek olan eşyalar için bu şekilde çift koruma sağlarız.
 • Askıda bulunan kıyafetlerinizin dahi ütüsünü bozmamaya özen gösteririz. Bunları taşırken portatif askılardan yararlanırız.
 • Hijyen kurallarına göre hareket eder, tüm malzemelerimizin temiz ve steril olmasına önem veririz.
 • Ortaklaşa belirlediğimiz tarihte adresinize gelir ve eşyalarınızı evinizden teslim alırız.
 • Özenle araca yüklenen eşyalarınız, hiçbir zarara uğramadan güvenle yeni adresinize ulaştırılır.
 • Öte yandan firmamız, şehirler arası sigortalı nakliyat hizmeti sayesinde bütün eşyalarınızı teminat altına alır. Böylece kazayla herhangi bir maddi kayıp yaşamanız hâlinde bunun bedeli sigorta tarafından ödenir.

Bu saydığımız maddeler temel ve bilmeniz gereken özelliklerdir. Sizler firma ile iletişim halindeyken detaylı bilgi isteyebilir , firmayı tanıyabilirsiniz.

Firma Yetki Belgesi✅ Onaylı Kurumsal Firma
Firma Vergi Levhası✅ Onaylı Kurumsal
Firma Araçları✅ Özel Yapım Kasalı
Fiyat Politikası✅ Ekonomik
Hizmet Yelpazesi✅ Nakliyat & Depolama

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Şehirler arası nakliyat fiyatları konusunda zengin seçenek çeşitliliği sunan firmamız, bu yönüyle her bütçeye uygunluk sağlar. Kaliteyi fiyata göre belirlemeyen firmamız, her işini aynı titizlikle yerine getirir.

Bununla birlikte, fiyatlandırma yapılırken aşağıdaki faktörler dikkate alınır:

 • Şu anki evinizin bulunduğu şehir ile taşınacağınız şehir arasında ne kadar uzaklık olduğu (Kilometre cinsinden)
 • Eşyalarınızın miktarı
 • Tüm eşyalarınızın toplam ağırlığı
 • Evinizin büyüklüğü (1+1, 2+1 vb.)
 • Ambalajlama, kolileme, mobilya sökümü, eşyaların yerleştirilmesi gibi hizmetler talep edip etmediğiniz
 • Nakliyat sigortası
 • Asansör kullanmak gerekip gerekmediği
 • Ekstra hassasiyet göstermeyi gerekli kılan bir eşyanız bulunup bulunmadığı (Örneğin piyano veya normalden büyük, 3 ya da 4 kapaklı derin dondurucu gibi.)

Bu ayrıntılar doğrultusunda size en avantajlı şehirler arası nakliyat fiyatları teklifini sunuyor, bütçenizi yormadan aradığınız kaliteye ulaşmanızı sağlıyoruz. Siz de hem ekonomik, hem profesyonel şehirler arası nakliyat hizmeti için tercihinizi Ekinciler Nakliyat’tan yana kullanabilirsiniz.

Bütün eşyalarınıza tıpkı kendi eşyaları gibi değer verecek olan firmamız, sizi herhangi bir maddi veya manevi kayba uğratmadan hızlı, güvenli, kaliteli nakliyat hizmeti sunar. Size de yeni evinize huzur içinde taşınmanın keyfini çıkarmak kalır.

Nakliyat Hizmetiniz Sigortalı mı?

Evet. Ekinciler Nakliyat olarak sigortalı, sözleşmeli ve faturalı hizmet veriyoruz.

Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Şimdiki adresiniz ile yeni adresiniz arasındaki mesafe, eşyalarınızın ağırlığı ve sayısı, talep ettiğiniz ekstra hizmetler çerçevesinde fiyatlandırma yapıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Nedir?

Standart nakliye hizmetinde eşyalar, personellerimiz tarafından alınır ve insan gücüyle aşağı indirilir. Fakat asansörlü nakliyat hizmetinde eşyaları taşıyacak bir elemana ihtiyaç yoktur. Çünkü eşyaların tamamı, asansör kabinine yerleştirilerek raylı kızak sistemiyle kolayca aşağı indirilir. Bu uygulama iş gücünden ve zamandan kazandırarak nakliye hizmetini daha verimli bir hâle getirir.