Tuzla Evden Eve Nakliyat

  Tuzla Evden Eve Nakliyat

  Firmamız Tuzla evden eve nakliyat hizmetlerini garantili olarak sunar. Bu yüzden sizlerde Tuzla ev taşıma hizmetlerini güvenle bizden alabilirsiniz. Firmamız sizlere uygun olarak taşınma hizmetlerini sunmaktadır. Tuzla nakliye hizmetlerinde sahip olduğumuz tecrübeye güvenerek hizmetler sunuyoruz. Bu sayede sizlerde Tuzla nakliyat firmasından kaliteli hizmet alabilirsiniz.


  Ekinciler Nakliyat olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde kaliteli ve güvenli taşınma sunuyoruz. Bu yüzden evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel hizmet anlayışı ile veriyoruz. Firmamız tecrübeli ekibi ve en iyi malzemeleri ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Yılların deneyimi ile Tuzla evden eve nakliyat hizmetini garanti altında vermekteyiz.

  Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmeti

  Evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel hizmet için deneyimli firma seçimi önemlidir. Bu Tuzla nakliyat hizmetlerinde daha önemlidir. Firmamız olarak Tuzla evden eve taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Bu sayede iki taraflı mağduriyet yaşamadan sorunsuz bir taşınma gerçekleştirmekteyiz. Tuzla ev taşıma hizmetlerinde süreç şöyle işler ;

  • Tuzla Ev Taşıma hizmetini almak isteyen kişiler ile telefon görüşmesi sağlanır. Whatsapp çek gönder yada ücretsiz ekspertiz tarafından eşyalara bakılır. Firmamız sonrasında detaylı bilgi ve fiyat teklifini müşteriye sunmaktadır. Anlaşma sonrasında gerekli taşınma tarihi belirlenir.
  • Firmamız taşınma gününe önceden hazırlık yapar. Taşınma günü taşınma adresine varır. Kaliteli malzemeler ile ambalajlama ve paketleme yapılır.
  • Tuzla nakliyat hizmetinde ambalajlama ve paketleme yapılırken marangoz devreye girer. Eğitimli ve sertifikalı marangozumuz konuttaki tüm söküm işlerini yapar. Sonrasında tüm sökülen malzemeler ambalajlanır.
  • Evdeki her şey sökülüp ambalajlanması yapıldıktan sonra sıra araca taşınması ve istiflenmesi kalır. Tecrübeli ekibimiz eşyaları sorunsuz ve güvenli olarak araca taşır. Araç istifinden sorumlu çalışan eşyaları sorunsuz zarar gelmeyecek şekilde yerleştirir.
  • Eşya gideceği konuma varır. Tüm sökülen eşyaların eskisi gibi kurulur ambalajlanan malzemeler açılır ve yerleştirilir. Herşey tamam olduktan sonra firmamızın banka hesaplarına yada ekip şefine ödeme yapılır.
  Tuzla nakliye
  Tuzla nakliye

  Tuzla Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama

  Nakliyat hizmetlerinde paketleme ve ambalajlama önemli unsurdur . Bu yüzden Tuzla nakliyat hizmetleri dahil tüm hizmetlerde en iyi malzemeler kullanılmalıdır. Firmamız sizlere sunduğu Tuzla evden eve nakliyat hizmetlerinde bu hizmeti kusursuz olarak verir. Bu yüzden kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Malzemelerimiz koli , yeni nesil taşınma kolisi , streç , çift taraflı patpat . Nakliye bandı , taşınma gazetesi , giysi dolabı gibi malzemelerdir. Bu malzemelerimiz ile tüm eşyalarınızı sorunsuz olarak taşıyoruz.

  Tuzla Ev Taşıma

  Firmamız tarafından sunulan tuzla ev taşıma hizmeti sizlere uygun olarak verilmektedir. Hizmetlerimizde profesyonel olarak ilerlemekteyiz. Bu yüzden sunduğumuz 1+1 . 2+1 , 3+1 ve diğer konutlara uzman ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizi sorunsuz olarak sürdürmekteyiz. Ekiplerimiz tamamen sistematik çalışmaktadır. Bu sayede daha hızlı ve daha garantili bir taşıma gerçekleşmektedir. Tuzla ev taşıma hizmetlerinde sigortalı eğitimli çalışanlar ile hizmet veriyoruz. Kurumsal taşınma hizmetlerimiz de ekiplerimiz ;

  • Ekip Şefi : Ekip şefimiz Tuzla evden eve nakliyat sürecinden sorumlu kişi. Bu yüzden iş üzerinde tek muhatabınızdır. Ekip şefi sayesinde hizmetler kontrol bir şekilde ilerlemektedir.
  • Marangoz : Evdeki gerekli eşyaların sökülmesi ve takılmasından sorumlu çalışan. Marangozumuz sertifikalı olmakla beraber 10 yıla yakın tecrübesi bulunmaktadır. Bu sayede eşyalarınızı güvenli olarak monte ve de montesini sağlar.
  • Paketleme ve Ambalajlama Uzmanı : Bu çalışanlarımız ikiye ayrılır. İlk olarak koltuk , konsol , ranza gibi mobilyaları paketleyip ambalajlayan çalışan. İkinci çalışanımız ise mutfak malzemeleri gibi hassas ve değerli malzemeleri paketleyen kişidir. Bu çalışanımız özel elbiseleri paketleme evdeki antika ve diğer değerli eşyaları güvenli olarak paketlemeden sorumlu kişidir.
  • Eşyaları Araca Taşıyan ve İstiften Sorumlu Kişiler: Hazırlanan eşyaların güvenle taşınması ve araca yerleşmesinden sorumlu çalışanlarımız bulunmaktadır.

  Tamamen sistematik çalışan firmamız nakliyat hizmetlerini güvenli olarak sürdürmektedir. Bu yüzden sizlerde bizden aldığınız hizmetlerde profesyoneliğin ve kalitenin farkında olacaksınız.

  Tuzla Nakliye Fiyatları
  Tuzla Nakliye Fiyatları

  Tuzla Profesyonel Sigortalı Taşıma

  Sunduğumuz hizmetlerde tamamen sigorta yapmaktayız. Ekinciler profesyonel sigortalı nakliye şirketidir. Bu yüzden sunduğu tüm hizmetleri sorunsuz olarak yürütür. Verdiğimiz garantili hizmete karşılık eşya taşıma sigortası uygulamaktayız. AXA ve Allianz Sigorta güvencesi ile sigortalı taşıma hizmetlerini sizlere sunuyoruz.

  Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması

  Evden Eve Nakliyat İstanbul hizmetlerinde sektörde lider olan firmayız. Bu yüzden Tuzla evden eve nakliyat firması seçimini firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Firmamız kurumsal taşınma hizmetlerini yirmi yılı aşkın sürelerdir vermektedir. Bu yüzen bolca bilgi birikimine ve tecrübeye sahiptir.
  Fakat başka nakliyat firması seçimi yaparken dikkatli olmanız gereken durumlar bulunmaktadır. Bunlara dikkat etmez iseniz mağduriyet yaşayabilirsiniz. İstanbul Tuzla evden eve nakliyat firması seçerken dikkat edilmesi gereken durumlar :

  1. Tuzla Evden Eve Nakliyat Firması Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Sunmalıdır.
  2. Ev Taşıma Hizmetlerinde Sigortalı ve Sözleşmeli Hizmet Vermelidir.
  3. Nakliye Firmasının K3 Yetki Belgesine Sahip Olması Gerekmektedir.
  4. Tuzla Nakiye Fiyatlarında Sabit Ücret Uygulamalıdır. Hizmet Sonrasında Yada Hizmet Ortasında Para İstemelidir.
  5. Tuzla Nakliye Firması Tek Tük Kişiler İle Hizmet Vermemelidir. Hizmetlerini Uzman Kadro İle Vermelidir. (4-10) Kişi.
  6. Nakliyat Firmaları evinizdeki eşyaları Ambalaj ve Paketleme yaparak taşımalıdır.
  7. Nakliyat Firmaları kendi araçlarıyla çalışmalarını yapmalıdır.
  Tuzla Nakliyat Firması
  Tuzla Nakliyat Firması

  Tuzla Nakliye Fiyatları

  Firmamız Tuzla nakliye fiyatlarını ekonomik teklifler ile vermektedir. Bu yüzden sizlerde bizler ile iletişime geçerek uygun fiyatlara taşınma şansı yakalayabilirsiniz. Firmamız sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde evinizi ve taşınacak eşyaları görüyoruz. Bu sayede sizlere daha ekonomik fiyat teklifi verebiliyoruz. Sizlere yazılı olarak Tuzla nakliye fiyatlarını sunacağız fakat bu fiyat tablosu sağlıklı olamayabilir. Bu yüzden bizleri 0533 238 2936 yada 0505 039 3634 numaralarından arayarak teklif alabilirsiniz. En sağlıklı fiyat teklifleri ücretsiz ekspertiz ve Whatsapp Çek Gönder sistemi ile verilmektedir. Bu yüzden Sizlerde Tuzla nakliye fiyatları konusunda teklif için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

  Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları ?

  Firmamız sizlere Tuzla nakliye fiyatları konusunda ekonomik tekliflerini sunar. Fakat en sağlıklı sonuçlar için bizleri arayabilir yada Whatsapp’tan iletişime geçebilirsiniz. 1+1 nakliye fiyatları 1300 TL’den başlarken 2+1 fiyatlar 1800 TL den başlamaktadır.

  Tuzla Nakliye Hizmetleri Sigortalı mı ?

  Firmamız tarafından sunulan tüm hizmetler sigortalıdır. Bu yüzden sizlerde Tuzla evden eve nakliyat hizmetlerimizde sigorta talebinde bulunabilirsiniz.

  Tuzla Eşya Depolama Hizmetimiz Var mı ?

  Firmamızın temiz ve güvenliği sağlanan depolarda eşya depolama hizmeti verilmektedir. Bu yüzden bizlerden Tuzla eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlara eşya depolama hizmeti.

  Ziyaretçi Yorumları (1)

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.