Sizlerde parça eşya taşıma hizmetimiz ile ev ofis eşyalarınızı sigortalı taşıyabilirsiniz. Firmamız bu yüzden hızlı ve güvenli bir şekilde parça eşya nakliyesi hizmeti vermektedir. Sizlerde firmamız tarafından sunulan parça eşya nakliyesi hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Firmalar arsında sektörde lider olan firmamız İstanbul evden eve nakliyat gibi bir çok hizmeti vermektedir. Bu yüzden yılların sunduğu tecrübe ve bilgi birikimine güvenerek taşıma hizmetlerini profesyonelce sürdürmektedir.

Sizlerde firmalar arasında hızlı ve uygun fiyat teklifi sunan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz . Fakat sizlere sadece uygun fiyat sunmuyoruz sizlere hızlı ve güvenli bir şekilde parça eşya taşıma hizmetini sunuyoruz. Firmamız verdiği tüm hizmetlerin neredeyse tamamında arkasında mutlu müşteriler bırakmıştır. Ekinciler nakliyat olarak sadece köklü oluşumuz değil tecrübeli nakliye ekipleri verdiğimiz profesyonel nakliyat hizmeti ile lideriz.  Sizlerde alacağınız bu tarz hizmetlerde taşınma unsurlarına dikkat ediniz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma

İstanbul bölgesinde merkezimiz olup tüm Türkiye de hizmet vermekteyiz. Bu yüzden sizlerde İstanbul evden eve nakliyat , İstanbul ev taşıma gibi hizmetlerde tecrübe sahibi olan firmamızdan parça eşya nakliyesi alabilirsiniz. İstanbul bölgesinde hızlı bir şekilde eşyalarınızı göndermek ve bu hizmeti güvenilir bir firmadan almak istiyorsanız firmamız hizmetinizdedir. İstanbul evden eve nakliyat hizmeti görünürde olduğu gibi çok zor bir hizmettir.  Fakat İstanbul parça eşya nakliyesi hizmeti kolaydır. Bu yüzden hızlı ve pratik bir şekilde bu hizmet gerçekleştirilir.

Fakat sizler yinede doğru taşıma firması seçiniz. Alacağınız her hizmette sigortalı çalışan tecrübe sahibi olan güven veren firmalar ile çalışın. Bizler nakliyat şirketleri lideri olarak akılda kalanız. Ve taşınmanın tüm sürecini tüm tecrübemiz ile profesyonelce yapan şirketiz . Bu yüzden  sizlerde firma seçiminizi alacağınız hizmet ne olursa olsun doğru yapınız.

Parça Eşya Nakliyesi

Parça eşya nakliyesi verirken sadece iki yada üç ekip arkadaşımız ile veriyoruz. Bunun nedeni verdiğimiz hizmetin hızlı ve pratik olmasıdır. Sadece bir telefon etikten sonra aynı gün adresten alınıp aynı gün adrese bırakıyoruz. Fakat  bu hizmet İstanbul evden eve nakliyat hizmeti gibi İstanbul bölgesinde gerçekleşir. Fakat firmamız şehirler arası parça eşya taşımacılığı hizmetini de vermektedir. Eşyanın hemen paketlenmesi ve güvenli taşınma imkanı ile hızlıca gerçekleşir. Sizler aldığınız hizmetin kusursuzluğunu hızlıca göreceksiniz.

Parça eşya taşıma hizmetinde neler taşıdığımızı söyleyelim;

  • Beyaz Eşya (buzdolabı vb.)
  • Televizyon
  • Dolap , Gardırop , tv ünitesi vb.
  • Askılı eşya taşıma
  • Koli eşyalar
  • Koltuk takımı , berjer
  • Yatak
  • Avize
  • Ofis eşyaları

bu sadece genel olanları sizler küçük çaplı yada bir iki adet eşyanızı rahat bir şekilde taşıta bilirsiniz. Ev taşıma gibi bir çok hizmette kolileme ve ambalajlamayı çok iyi şekilde yapıyoruz . Parça eşya nakliyesinde de bu hizmeti veriyoruz. Hızlı ve pratik olması halinde bile en iyi önlemleri alıyoruz.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Sizlerde şehirler arası eşya taşıma hizmetinde firmamızı tercih edin. Neden ? Neden sorusuna en iyi cevabımı şehirler arası parça eşya taşıma hizmetinde firmamız en üst seviyede güvenlik yaratır. Bu yüzden eşyalarınız güvenliği en iyi şekilde korunur . Taşınacak parça eşyanın paketlenmesi ve ambalajlanması en iyi şekilde yapılır. Bu sayede eşyalarınızın güvenliği iki katına çıkartılır.

Sizlerde bu yüzden eşe yada dosta veya öğrenci evine rahatça eşya gönderebileceksiniz . Ekinciler nakliyat sayesinde kolayca eşyaların gönderimini  yapabileceksiniz.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Sizlerde parça eşya taşıma fiyatları hakkında bilgiye sahip değilseniz fakat uygun fiyatlı hizmet almak istiyorsanız tam yerindesiniz. Firmamız sizlere en uygun fiyat tekliflerini sunmaktadır. Bu yüzden sizlerde firmamız ile iletişime geçin. Sizlere ortalama fiyat vereceğiz fakat en doğrusu iletişime geçmek ve uygun fiyat teklifini almaktır.

ALACAĞINIZ HİZMET ORTALAMA FİYAT LİSTESİ
Beyaz Eşya Taşıma (1 adet)350 lira veya 550 lira
Koltuk veya Berjer Taşıma300 lira veya 750 lira
Koli Taşıma (ortalama 10 veya 20 adet)200 lira veya 450 lira
Dolap veya Gardırop Taşıma (sökme kurma dahil)400 lira veya 800 lira
Televizyon Taşıma200 lira veya 300 lira
Televizyon ünitesi veya Konsol Taşıma (sökme kurma dahil)400 lira veya 750 lira

DAHA FAZLA FİYAT LİSTESİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Parça eşya taşıma
Parça eşya taşıma
Parça Eşya Taşıma Firması

Firmamız parça eşya taşıma firmaları arasında en hızlı ve pratik hizmet veren firmadır. Sizlerde güvenli hızlı parça eşya nakliyesi hizmeti için firmamız ile iletişime geçiniz.

Parça Eşya Nakliyesi Bölgeleri

Firmamız parça eşya nakliyesini tüm Türkiye de vermektedir. Yazımızda yazdığımız gibi şehirler arası parça eşya nakliyesi ve İstanbul parça eşya nakliyesi olarak ikiye ayrılıyor. Daha fazla bilgi için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Parça Eşya Nakliyesi Fiyatları

Sayfamızda parça eşya nakliyesi fiyatlarını listeledik . Sizlerde listemize göz atarak ortalama fiyat konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz . Ortalama fiyatlar 200 tl ve 800 tl arasındadır .