Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  02.11.2022
  13.353
  Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Bu yazımızda evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Bu yüzden sizlerde nakliye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız baştan sona içeriği okuyabilirsiniz.

  Evden eve nakliyat hizmetleri sunan şirketimiz fiyatlarını oldukça ekonomik tutmaya özen gösterir. Hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmakta bu yüzden hizmet standartlarını yüksek tutup, fiyatları bütçe dostu yapıyoruz. Nakliyat fiyatları hakkında sizlere detaylı bilgi vermeden sizlere önemli bir bilgi verelim alacağınız ev taşıma hizmetinde fiyat araştırması yaparken yazılı fiyatlara güvenmeyin. En sağlıklı doğru fiyat teklifi için firmalar ile iletişime geçmeniz sizler için en iyi yol olacaktır.

  Firmamız ile iletişime geçerek alacağınız hizmet hakkında ekonomik fiyat teklifleri alabilirsiniz. Yedi yirmi dört aktif olan müşteri danışmanlarımız sizlere en iyi teklifleri ileteceğinden şüpheniz olmasın. Ayrıca fiyat teklifi sorgulatmak yada ekletmek istediğiniz fiyatlar için aşağıda bulunan yorum kısmına yorum bırakabilirsiniz.

  İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

  Alacağınız hizmette en iyi fiyatlar firmaya vereceğiniz detaylar ile belirlenmektedir. Taşınacak eşya, nakliye yapılacak bölge ve kullanılacak malzeme gibi birçok etken fiyatları etkilemektedir.

  İstanbul evden eve nakliyat fiyatları konusunda firmamız ekonomik fiyat teklifleri vermektedir. Tabloda vereceğimiz fiyatlar sektör ortalaması olmakla beraber kesin bir bilgi içermemektedir. İlk başta yaptığımız uyarıyı dikkatte alarak sizlerde en iyi evden eve nakliyat ücretleri hakkında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Detayları ilettikten sonra fiyat teklifi alabilirsiniz.

  1+0 Nakliye ÜcretleriHizmet Bedeli 2000-3500 TL
  1+1 Nakliye ÜcretleriHizmet Bedeli 3000 – 4500 TL
  2+1 Nakliye ÜcretleriHizmet Bedeli 3500 – 7.000 TL
  3+1 Nakliye ÜcretleriHizmet Bedeli 3500 – 15.000 TL
  4+1 Nakliye ÜcretleriHizmet Bedeli 4500 – 25.000 TL

  Belirtiğimiz fiyatlar tamamen değişiklik göstermektedir. 1+1 full eşyaları bir ev ile 1+1 az eşyalı bir evin fiyatı aynı olmayacaktır. Aynı zamanda 20 km yol giden 2+1 evin 2 km giden 2+1 ev gibi fiyatlar aynı olmayacaktır. Firmamız olarak fiyatları her zaman ortalama olarak ekonomik tutmaya çalıştık. Ayrıca ucuzu değil, kaliteyi sunan firmalar ile anlaşmanız sizler için en iyisi olacaktır.

  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar Tutar?

  • Asansörlü Taşımacılık Ücretleri  2.500 TL ile 5.500 TL arası
  • Sigortalı Nakliye Hizmetleri  2.000 TL ile 8.000 TL arası
  • Parça Eşya Taşımacılığı  600 TL ile 4.500 TL arası
  • Anahtar Teslim Ev Taşıma Fiyatları 3.000 TL ile 80.000 TL arası
  • Nakliye Km Kamyonet Fiyatı  20 TL ile 50 TL arası
  • VİP Taşımacılık Fiyatları 4.000 TL ile 100.000 TL arası
  • Villa Nakliye Fiyatları  5.000 TL ile 90.000 TL arası
  • Ofis Büro Taşıma Ücretleri  2.500 TL ile  50.000 TL arası

  İçerik Önerileri

  https://www.ekincilernakliye.com/ev-tasimanin-puf-noktalari/
  https://www.ekincilernakliye.com/asansorlu-tasinma-neden-tercih-edilir/
  https://www.ekincilernakliye.com/1-1-ev-tasima-fiyatlari/

  Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

  Taşımacılık fiyatlarını belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bir çok etken fiyatlar hakkında değişiklik göstermektedir. Firmamız olarak fiyat teklifi verirken nelere dikkat ediyoruz bunları sizlere liste liste anlatacağız.

  Detaylara geçmeden önce şehir ailelerine ve engelli ailelerine özel indirimlerimiz bulunmaktadır, müşteri danışmanlarımıza çekinmeden iletebilir kampanyadan yararlanabilirsiniz.

  evden eve nakliyat fiyatları neye göre belirlenir;

  1. taşınacak eşyanın cinsi,
  2. oda ve eşya sayısı,
  3. kullanılacak malzeme,
  4. kullanılacak araç,
  5. çalıştırılacak eleman,
  6. gideceği mesafe,
  7. talep edilen hizmet standartları.

  1- Taşınacak Eşyanın Cinsi

  Nakliye fiyatlarını etkileyen etkenlerden birisi eşyanın cinsidir. Örnek vermek gerekirse bir evin mobilyaları özel yapım olmakla beraber taşınması ve paketlenmesi özel olarak yapılması gerekebilir. Ayrıca eşyanın hacimleri gibi durumlarda eşya cinsi kapsamına girer.

  2- Oda Ve Eşya Sayısı

  Taşınma fiyatları alırken belirtmeniz gereken en önemli nokta ise oda sayısı ve eşyaların listesidir. Çünkü odanın sayısı ve eşya listesine göre tüm taşıma planı oluşturmaktadır. Eksiksiz bilgi ileterek fiyat alma hakkında firmaya yardımcı olabilirsiniz.

  3- Kullanılacak Malzeme

  Malzeme taşıma fiyatlarını etkileyen önemli unsurlardan biridir. Bu yüzden alınan bilgiye göre firma malzemelerin fiyatlarını da teklife eklemektedir.

  4- Kullanılacak Araç

  Firma her hizmet için farklı araç çıkarmaktadır. Bu yüzden fiyatlar değişiklik göstermektedir. Küçük çaplı nakliye için kamyonet gerekirken 4+1 villa gibi taşımalarda kamyon, tır gerekebilir. Her aracın kendine ait masrafı bulunmaktadır.

  5- Çalıştırılacak Eleman

  Elamanlar da fiyatları etkileyen unsurların temelini almaktadır. 2022 yılında nakliye işçi yevmiyesi 350-500 TL arası olduğundan dolayı çalıştırılacak ekipteki elemanlara göre fiyat biçilmektedir.

  6- Gideceği Mesafe

  Eşyanın götürüleceği mesafe tamamen önemlidir. Yakıt ücreti, köprü ücreti gibi durumlar fiyatlar etkileyen faktörlerdir.

  Bunu Kesin Okumalısın!

  Nakliyat Sigortası Nedir? Ne İşe Yarar?

  Umarım bu yazımız sizlere faydalı olmuştur. Öneri yada bilgiler için aşağıdaki yorum alanını kullanabilirsiniz. Teşekkür ediyoruz.

  Ziyaretçi Yorumları (2)

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.