1+1 Ev Taşıma Fiyatları ?

04.12.2021
1.998
1+1 Ev Taşıma Fiyatları ?

Nakliyat fiyatları hakkında özellikle 1+1 ev taşıma fiyatları ile alakalı bilgi almak istiyorsanız bu yazımız size göre. Bu yüzden detaylı olarak yazımızı okumayı unutmayın !

Ev taşıma hizmetlerinde ücretler hesaplanırken bir çok etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler dışında ise piyasa ortalaması fiyatlar bulunmaktadır. Günümüzde nakliyat hizmeti almak isteyen , evini taşımak isteyen bir kişi taşınma sürecinde sıkı para harcamaktadır. Bu yüzden taşıma firmaları arasında en uygun olanı seçmek ilk yapılan iştir. Fakat sizlere önemli bir uyarı yapmak isteriz ; ” Ucuz olan değil kaliteli olan nakliyat firmasını seçiniz ” .

Taşınma hizmetlerinde uygun ve profesyonel olanı seçeceğiniz takdirde kaliteli rahat bir taşınma hizmeti alabilirsiniz.

1+1 Ev Taşıma Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Alacağınız taşıma hizmetlerinde nakliyat firmaları arasında ücretler değişebilir , firmanın köklülüğü , kalitesi ve yoğunluğu gibi durumlar göz önünde olduğunu varsayarak fiyatlar değişebilir.

Fiyatlar sürekli değişen sektöre göre de şekil alabiliyor bunu açıklamak gerekir ise piyasa yoğunluğu gibi durumlar ücretleri etkilemektedir. Nakliyat hizmetlerinde kullanılan malzemeler günümüzde çok pahalı olmaya başladı bu durum’da hizmetlerin ücretlerinin artmasına sebep oluyor . Bunlara örnek olarak kolilerin fiyatı 6 – 12 TL arası streçlerin fiyatı 50 + 75 TL arası nakliyat bantları ise 8 – 13 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bunun yanında özel patpat malzemeleri bulunmaktadır bunları fiyatları ise 20 Adet 1000 – 1200 TL şeklinde olmaktadır (tek alımda ortalama 5 – 8 yıllık bu malzeme kullanılmaktadır). Bir 1+1 taşınma hizmetinde ortalama 20 adet kolinin 3 adet streç ve 4 – 5 adet bant gitmektedir.

Bunun yanında çalışanların ücretleri bulunmaktadır bu ücretler firmadan firmaya değişmektedir en az günlük yevmiye 170 – 220 arasında değişmektedir. Bunların yanında yakıt masrafı bulunmaktadır günümüzde enflasyon yüzünden yakıtların değeri uçuşta bu durum’da ücret etkilenmektedir. Bunların yanında birde firmanın kaarı ortaya koyulunca fiyatlar belirlenmektedir.

Evden Eve Nakliye Hizmetinin Dünü Ve Bu Günü ” yazımızı okumak ister misiniz?

1+1 Nakliyat Ücretleri

Yaptığımız tablo’da kısa olarak fiyatlar ortalaması bulunmaktadır. En etkili fiyat için iletişime geçebilirsiniz.

Ortalama MesafeUzak Mesafe
İstanbul Anadolu Yakası1300 – 1500 TL 1500 – 1900 TL
İstanbul Avrupa Yakası 1350 – 1550 TL 1550 – 2000 TL
Şehirler Arası Ücretler2800 TL – 3800 TL4000 TL – 6800 TL

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.