Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

Ekinciler eşya depolama hizmetlerini temiz ve güvenli depolarında vermektedir. Sizlerde bu yüzden sorunsuz depolama hizmeti alabilirsiniz. Şirketimiz güvenliği en üst seviyede temiz depolarda sizlere hizmet sunmaktadır. En önemlisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için depolama ücretleri konusunda en iyi teklifleri sunmaktayız. Sonrasında kullanacağınız eşyaların depolanmasını isteyebilirsiniz bu yüzden İstanbul eşya depolama hizmeti sunuyoruz. İstanbul depolama hizmetimiz tamamen sigortalı olarak yürütülmektedir. Sizlerde bu sayede güvenli bir depolama hizmetini alabilir ve karşılığında ekonomik depolama ücretlerini ödeyebilirsiniz.

Eşya Depolama
Eşya Depolama

İstanbul Eşya Depolama

Depolama hizmetlerini sunan Ekinciler İstanbul eşya depolama hizmetini sorunsuz ve profesyonelce yürütmektedir. Sizlerde bu sayede gönül rahatlığı ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Ekinciler nakliyat şirketleri depolama ve nakliye hizmetini aynı anda yürüten tecrübeli bir şirkettir.

İstanbul depolama hizmetlerini tüm semtlerde veren Ekinciler hizmetlerini sigortalı olarak yürütmektedir. Depolama hizmetlerini güvenli ve temiz depolarda sağlayan şirketimiz müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu sayede tüm hizmetlerini kusursuz olarak yürütmektedir.

Ev depolama hizmetlerinde en iyi hizmeti sunan şirketimiz depolama ücretleri konusunda piyasa ortalamasının altında teklif vermektedir. Sizlerde depolama hizmetlerini nakliye hizmeti ile birlikte almak istiyorsanız bizler ile iletişime geçin. En iyi malzemeler ile hizmet veren ve profesyonel ekipler ile çalışan şirketimiz tüm süreci sorunsuz yürütmektedir.

Sigortalama yapan şirketimiz depoları 7/24 izlemektedir. Eşyaların güvenliği sağlanmaktadır. Bu sayede eşyaların çalınma gibi durumlar ile karşılaşmaktadır. Depolarımız temiz olup nemsiz ortamlardır. Eşyaların zarar görmemesi için en iyi malzemeler ile sarılmaktadır.

İstanbul eşya depolama
İstanbul eşya depolama

Depolama Ücretleri

Aldığınız depolama hizmetlerinde ücretler önemlidir bu yüzden depolama ücretleri konusunda sizlere en iyi teklifleri sunuyoruz. Fakat sizler ilk önceliğiniz profesyonel bir hizmet almak olsun şirketimizden hizmet aldığınızda hiç bir sorun yok . Fiyatlandırma konusunda yazılı olarak fiyatlar sunuyor olacağız fakat sizler iletişime geçip daha ekonomik fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ekinciler depolama olarak sizlere ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmetimizi alarak en iyi depolama ücretlerini alabilirsiniz.

! FİYATLAR ORTALAMA DEĞERLERDİR  BU YÜZDEN DOĞRU FİYAT TEKLİFİ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ !

 0-6 Ay Depolama Fiyatları6+ Ay Depolama Fiyatları
Koli Depolama200 TL150 TL
Parça Eşya Depolama240 TL200 TL
1+0 Depolama300 TL250 TL
1+1 Depolama400 TL350 TL
2+1 Depolama500 TL450 TL
3+1 Daha Fazlası İçin750 TL650 TL
4+1 Daha Fazlası İçinÜcretsiz Ekspertiz Bu yüzden Hizmete BaşvurulmalıÜcretsiz Ekspertiz Bu yüzden Hizmete Başvurulmalı
Ofis Depolama350 TL300 TL
Ofis Depolama550 TL450 TL
Ofis Depolama750 TL650 TL
VİLLA & FUAR VB. BÜYÜK KONUTLARÜcretsiz Ekspertiz Bu yüzden Hizmete BaşvurulmalıÜcretsiz Ekspertiz Bu yüzden Hizmete Başvurulmalı

Depolama Şirketleri

İstanbul depolama hizmetleri sunan depolama şirketleri arasında doğru seçimi yapmak önemlidir. Bu yüzden sizler seçiminizi doğru yapınız. Bu sayede seçtiğiniz depolama şirketi tarafında en iyi hizmeti almış olacaksınız. Depolama şirketleri arasında en önemlisi temiz ve güvenli depolarda hizmet vermeleridir.

Ekinciler depolama şirketleri arasında sunduğu hizmetler ile lider rol oynar. Bu nedenle tüm hizmetlerini sorunsuz sürdürmekte ve sigortalı hizmet vermektedir. En önemlisi olarak eşya depolama ücretleri konusunda en iyi teklifleri vermesidir. Sizlerde bu yüzden şirketimizi seçerek profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. En önemlisi olarak uygun ekonomik depolama ücretleri ödeyebilirsiniz.

Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar ?

Bunun için geniş bir listeyi sayfamıza koyduk. Fakat ücretler değişmektedir eşyaların alınması geri teslim edilmesi için nakliye hizmeti yada ne kadar süre kalacağı gibi unsurlar ücreti değişmektedir. Ortalama olarak en az aylık 200 TL ve 400 TL gibi ücretler arasındandır.

Depolarınız Nasıl ?

Depolarımız temiz ve güvenli ortamlardan oluşmaktadır. Yüksek katlarda olması ve özel sistemli olması gibi bir çok artı yönleri bulunmaktadır. Depolarımız güvenliği 7/24 sağlanmaktadır.

Depolama Hizmetlerinde Sözleşme ve Sigorta var mı ?

Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi bu hizmetlerimizde sigortalı ve sözleşmeli çalışıyoruz. Eşyaların depolanması öncesi gerekli işlemler yapılarak sigortalama yapılır ve sözleşme imzalanır.

Ekinciler Depolama Ücretsiz Ekspertiz ?

Şirketimiz olarak depolama öncesi bizlere iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetini alabilirsiniz. Bu sayede eşyaları görüp sizlere ekonomik bir ücret teklifi verebilir ve önceden hazırlık yapabiliriz.